Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Forum | Zaloguj | Kontakt

Aktualności (3/2004)

Wyniki z Gliwic

[28 marca 2004, Jerzy Kubinski]

Jurij Dułub wygrał w pierwszej eliminacji Pucharu Polski w konkurencji na trudność w Gliwicach.

Andrzej Mecherzyński-Wiktor zajął 6 miejsce, a Piotr Szuca nie awansował do finału. 3 miejsce wśród kobiet zajęła Eliza Kugler (wygrała Kinga Ociepka).
Więcej wyników na stronach PZA.

Fight Club III

[26 marca 2004, Marcin Tomaszewski]

Zapraszamy na zawody w Szczecinie. Głośna muzyka, wszechobecny magnezjowy pył i walka na przewieszonych przystawkach to u nas nic nowego. Przepocicie kilka koszulek, więc weźcie spory ich zapas…

… żeby nie pachnieć brzydko podczas drogi powrotnej do domu. Jedno jest pewne, będzie ostra jazda!

lokalizacja: Szczecin, ul. Mazowiecka 1, pakernia ukryta głęboko pod ziemią
czas: start 12.00, 10 kwietnia
formuła: flash — bezstrefowa, 2 godz. na 6 boulderów — w zależności od liczby startujących może nastąpić podział na dwie grupy 1,5 godz. każda; finały — 2 bouldery, 5 min. na każdy
wpisowe: 5 zł
nagrody: materialne skromne ale cenne
nocleg: w klubie — dajcie znać wcześniej
info: Marcin — Yeti 501 748 504, geronimo@civ.pl

Godziny otwarcia Rumi

[26 marca 2004, Eliza Kugler]

Nowe godziny otwarcia ściany wspinaczkowej w Rumi.

• Sobota, ścianka czynna od 9:00 do 13:00 oraz od 17:00 do 22:00,
  • Niedziela, ścianka czynna od 17:00 do 21:00.

•

Puchar Pomorza, wyniki

[20 marca 2004, Jerzy Kubinski]

Andrzej Mecherzyński-Wiktor i Eliza Kugler wygrali czwartą eliminację Pucharu Pomorza, która odbyła się na ścianie SWFiS Politechniki Gdańskiej.

Andrzej Mecherzyński-Wiktor w eliminacjach W galeriach — kilka zdjęć (będzie stopniowo przybywać), i filmów.

[14 marca 2004, Ingo Raven]

Kinga Ociepka i Marcin Wszołek wygrali w pierwszej edycji pucharu Polski w boulderingu. Reprezentanci Trójmiasta — Eliza Kugler i Michał Zrzelski zajęli trzecie miejsca. Drugie miejsce wśród kobiet zajęła Oliwia Bechyne, a wśród mężczyzn — Andrzej Mecherzyński-Wiktor.

O zwycięstwie Marcina Wszołka zdecydował top na ostatnim z czterech problemów finałowych. Top Marcina w ostatnich sekundach czasu można zobaczyć na filmie (4 MB; zobacz też więcej filmów z Toruniazdjęcia).