murki.pl
  Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Forum | Zaloguj | Kontakt

[12 listopada 2001, Artur Polański]

Zawody w Poznaniu - wyniki

Oficjalne wyniki zawodów.

CZAS — mężczyźni

MiejsceImięNazwiskoMiasto/krajKlub
1TomaszOleksyTarnówMKS Tarnovia
2IgorHonczarenkoOdessa/UkrainaALK Odessa
3MichailSzalaginOdessa/UkrainaALK Odessa
4AndrzejMecherzyński-WiktorKrakówReni Sport
5DawidSkoczylasBielsko-Biała
6DmytroKonovalovOdessa/UkrainaALK Odessa
7JóriiDólóbKaliningrad/RosjaSport School
8ŁukaszMullerKatowiceKW Katowice

CZAS — kobiety

MiejsceImięNazwiskoMiasto/krajKlub
1EdytaRopekTarnówMKS Tarnovia
2RenataPiszczekKrakówReni Sport
3IwonaGronkiewicz-MarciszKrakówKS Korona
4SvetlanaDólóbKaliningrad/Rosja
5MartaBartoszTarnówMKS Tarnovia
6KatarzynaJurekWarszawaReni Sport
7EmiliaGruszewskaGdanskSMG
8AnnaMukuszkinaSt-Petersburg/RosjaSt-Petersburg State University

BULDERING — mężczyźni

EliminacjeFinał
MiejsceImię i nazwiskokraj/miastotoppróbabonuspróbatoppróbabonuspróba
1Tomasz OleksyTarnów56553344
2Michail Szalagin Odessa/Ukraina58583445
3Dawid SkoczylasBielsko-Biała58552244
4Marcin WróbelWieliczka59552244
5Dmytro KonovalovOdessa/Ukraina57552246
6Marcin WszołekKraków56562344
7Andrzej MecherzyńskiKraków46582445
8Łukasz DudekCzęstochowa59572545
9Jórii DólóbKalininrad/Rosja46571144
10Konstantine SavelyevSt-Petersburg/Rosja45581244
11Bartosz WardeinWałbrzych56551235
12Stanisław TylekKraków46591235
13Igor HoranczarenkoOdessa/Ukraina49441345
14Paweł WyrwaOpole46451436
15Cezary ModrzejewskiToruń46571523
16Adam PustelnikŁódź5125836
17Grzegorz NaporaWarszawa417512
18Marcin TomaszewskiSzczecin3848
19Mateusz HaładajŁódź2447
20Jakub ZiółkowskiWarszawa24412
21Artur KlikowskiŁódź2435
22Jan KogutŁódź2547
23Igor DybizbańskiWrocław26521
24Łukasz MullerKatowice2746
25Piotr GolańskiKatowice2734
26Alexy CeliszewSt-Petersburg/Rosja1149
27Maciej RenomiczKatowice1136
28Kamil JaroszukGdańsk1138
29Piotr LewińskiSzczecin1125
30Grzegorz KarolakGdańsk1128
31Bożydar MilewskiPoznań1259
32Mariusz KrzyżekOpole210
33Rafał ZakrzewskiGdańsk11
34Przemysław KlytaWrocław

BULDERING — kobiety

EliminacjeFinał
MiejsceImię i nazwiskokraj/miastotoppróbabonuspróbatoppróbabonuspróba
1Renata PiszczekKraków56554545
2Iwona Gronkiewicz-MarciszKraków55553444
3Svetlana DólóbKaliningrad/Rosja510573445
4Anna JarekKraków25492244
5Marta CzajkowskaWarszawa123101134
6Emilia GruszewskaGdańsk12351135
7Urszula WróbelKraków225101247
8Katarzyna JurekWarszawa5812410
9Edyta RopekTarnów1341049
10Marta BartoszTarnów49413
11Anna MukuszkinaSt-Petersburg/Rosja4525
12Miłka TerkiewiczWarszawa3714
13Gabriela KuhnWrocław22
14Magdalena MulakWrocław

 

Opinie

+ DODAJ swoją opinię

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza…
 
 
 Aktualności
Pucki Małolat VI.5+/6 »
Pionki po raz trzeci »
Kolejne VI.6 w Lubonicach »
Kurs Taternictwa Jaskiniowego »
Decathlon Bulderowa Sobota »
Nowość w Rutkach »
Jest moc!!! »
Przestępna Bulderowa Sobota IV »
3CityBoulderCup 2015 »
Kalymnos Climbing Trip 2015 »
 Artykuły & Reportaże
Osp — słoweński raj »
Relacja z Bulderowej Soboty I »
Nowa ściana w Gdyni »
Neverending Story »
Zapraszamy na Mały Dreimost! »
Na początek strony Strona główna >> Archiwum >> 2001 >> Listopad   
 

© murki.pl 2000–2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

poczta@murki.pl