murki.pl
  Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Forum | Zaloguj | Kontakt

[16 grudnia 2001, Arkadiusz Kamiński]

Finał PP Juniorów - wyniki

W Łazach rozegrana została ostatnia edycja Pucharu Polski Juniorów we wspinaczce sportowej.

Finał Pucharu Polski Juniorów, 15–16 grudnia, Łazy. Wyniki nieoficjalne.

Wygląda na to, że Trójmiasto powinno trenować w Kaliningradzie…

Czas — K1 (kobiety =>1986)

  1. Antonina Suworowa (Kaliningrad Palace Of Children)
  2. Ksenia Kolenteeva (Kaliningrad Palace Of Children)
  3. Katarzyna Jurek (Centrum Wspinaczkowe RENI-SPORT)

Czas — K2 (kobiety 1984–1985)

  1. Małgorzata Oleksy (MKS Tarnovia)
  2. Ekaterina Lioudima (Kaliningrad Palace Of Children)

Czas — K3 (kobiety 1982–1983)

  1. Iga Olechowska (KS Korona)
  2. Anna Kalita (MKS Tarnovia)

Czas — M1 (mężczyźni =>1986)

  1. Michael Gogol (Kaliningrad Palace Of Children)
  2. Jakub Kwasiborski (Centrum Wspinaczkowe RENI-SPORT)
  3. Michał Czuba (UKS 28 Lublin)

Czas — M2 (mężczyźni 1984–1985)

  1. Viacheslav Titov (Kaliningrad Palace Of Children)
  2. Andrzej Mecherzyński-Wiktor (Centrum Wspinaczkowe RENI-SPORT)
  3. Daniel Smoleń

Czas — M3 (mężczyźni 1982–1983)

  1. Jakub Bernacki (MKS Tarnovia)
  2. Łukasz Dudek (KWS Częstochowa)
  3. Michał Srebro (MKS Tarnovia)

Trudność — M1 (mężczyźni =>1986)

  1. Michael Gogol (Kaliningrad Palace Of Children)
  2. Marcin Mach (KS Korona), Maciej Sitarz (KWS Częstochowa)
  1. Przemysław Wierba (Centrum Wspinaczkowe RENI-SPORT)

Trudność — M2 (mężczyźni 1984–1985)

O kolejności pierwszych dwóch miejsc zadecydował superfinał.

  1. Andrzej Mecherzyński-Wiktor (Centrum Wspinaczkowe RENI-SPORT)
  2. Marcin Wszołek (Centrum Wspinaczkowe RENI-SPORT)
  3. Viacheslav Titov (Kaliningrad Palace Of Children)

Trudność — M3 (mężczyźni 1982–1983)

  1. Filip Babicz (KS Korona, KW Zakopane)
  2. Łukasz Dudek (KWS Częstochowa)
  3. Stanisław Tylek (KS Korona)

Trudność — K1 (kobiety =>1986)

  1. Kinga Ociepka (KS Korona)
  2. Antonina Suworowa (Kaliningrad Palace Of Children)
  3. Ksenia Kolenteeva (Kaliningrad Palace Of Children)

Trudność — K2 (kobiety 1984–1985)

  1. Ekaterina Lioudima (Kaliningrad Palace Of Children)
  2. Małgorzata Oleksy (MKS Tarnovia)

Trudność — K3 (kobiety 1982–1983)

  1. Aleksandra Taistra (KW Katowice)
  2. Iga Olechowska (KS Korona)
  3. Anna Kalita (MKS Tarnovia)

 

Opinie

+ DODAJ swoją opinię

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza…
 
 
 Aktualności
Pucki Małolat VI.5+/6 »
Pionki po raz trzeci »
Kolejne VI.6 w Lubonicach »
Kurs Taternictwa Jaskiniowego »
Decathlon Bulderowa Sobota »
Nowość w Rutkach »
Jest moc!!! »
Przestępna Bulderowa Sobota IV »
3CityBoulderCup 2015 »
Kalymnos Climbing Trip 2015 »
 Artykuły & Reportaże
Osp — słoweński raj »
Relacja z Bulderowej Soboty I »
Nowa ściana w Gdyni »
Neverending Story »
Zapraszamy na Mały Dreimost! »
Na początek strony Strona główna >> Archiwum >> 2001 >> Grudzień   
 

© murki.pl 2000–2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

poczta@murki.pl