murki.pl
  Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Forum | Zaloguj | Kontakt

[28 sierpnia 2004, Jerzy Kubinski]

MP w boulderingu

W Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Boulderingu. Do rywalizacji stanęło 19 zawodniczek i 39 zawodników, w tym reprezentanci Słowacji i Ukrainy (m.in. Juraj Repcik i Olga Shalagina). Nowymi Mistrzami Polski zostali Aleksander Romanowski i Kinga Ociepka.

Trójmiasto reprezentowali Marcin Franiak, Eliza Kugler i Michał Zrzelski i 1-osobowa legia cudzoziemska w osobie Andrzeja Mecherzyńskiego-Wiktora (zobacz zdjęcia).
Do finałów awansowali tylko dwaj ostatni z wymienionych, zajmując ostatecznie miejsca 4 (Andrzej) i 6 (Michał). Dodatkowo Michał Zrzelski wygrał — rozegrany po zakończeniu eliminacji — konkurs skoków do chwytu z wynikiem 245 cm (zobacz skok)!

Mężczyźni — wyniki finałów

M-ceNazwiskoImięTopówTopów-próbBonusówBonusów-prób
1ROMANOWSKIALEKSANDER2536
2SHEVCHENKOKIRIL1144
3REPCIKJURAJ1133
4MECHERZYŃSKI-WIKTORANDRZEJ00512
5WRÓBELMARCIN0048
6ZRZELSKIMICHAŁ0034
6TYLEKSTANISŁAW0034
8GŁÓWKAROMAN0037
9POBRANMAREK0038
10PIESTAMARCIN0022
11GĄSIENICAWOJCIECH0011
12LIANAADAM0012

Kobiety — wyniki finałów

M-ceNazwiskoImięTopówTopów-próbBonusówBonusów-prób
1OCIEPKAKINGA2346
2SHALAGINAOLGA2347
3PISZCZEKRENATA1133
4BECHYNEOLIWIA1133
5CINTALOVAKATARINA1234
6ROPEKEDYTA1235
7WIŚNIEWSKAAGATA0033
8MICICOVALENKA0033
9SAMSONKATARZYNA0034
10KUSZTELAKMAŁGORZATA0038
11JAREKANNA0022
12JUREKKATARZYNA0011

Wyniki eliminacji mężczyzn

Zawodnicy z miejsc 1–12 awansowali do finału.

M-ceNazwiskoImięTopówTopów-próbBonusówBonusów-prób
1GŁÓWKAROMAN4444
1LIANAADAM4444
1MECHERZYŃSKI-WIKTORANDRZEJ4444
1POBRANMAREK4444
1REPCIKJURAJ4444
1ROMANOWSKIALEKSANDER4444
1SHEVCHENKOKIRIL4444
1TYLEKSTANISŁAW4444
1WRÓBELMARCIN4444
1ZRZELSKIMICHAŁ4444
11GĄSIENICAWOJCIECH4544
12PIESTAMARCIN4644
13OCIEPKAKONRAD4645
14MODRZEJEWSKICZAREK4744
15WOJCIECHOWSKITOMASZ3344
15NAPORAGRZEGORZ3344
15PYZIOALEK3344
18SOWAGRZEGORZ3344
18MACHMARCIN3344
20SUDERPIOTR3345
20ZAWISTOWSKIADAM3345
22SMAGAŁAŁUKASZ3444
23STACHJAREK2244
23FRANIAKMARCIN2244
25WÓJCIKTOMASZ2345
26NAPOROWSKIARTUR2346
27STĘPIEŃMIKOŁAJ1145
27DRELICHARZ KRZYSZTOF1145
29PSENKOVLASTIMIL1147
30ZIÓŁKOWSKIJAKUB1149
31GŁÓWKAJAKUB1133
31GOLAŃSKIPIOTR1133
33KITAJEWSKIMATEUSZ1134
33DYBAŚMATEUSZ1134
35SKRABAJANUSZ1138
36RYBUSIREK0022
36BUNSCHPIOTR0022
38GAWLIKŁUKASZ0025
39URBAŚBARTŁOMIEJ0011

Wyniki eliminacji kobiet

Zawodniczki z miejsc 1–12 awansowały do finału.

M-ceNazwiskoImięTopówTopów-próbBonusówBonusów-prób
1SHALAGINAOLGA4444
1PISZCZEKRENATA4444
3BECHYNEOLIWIA4544
4OCIEPKAKINGA4545
5KUSZTELAKMAŁGORZATA4645
6CINTALOVAKATARINA3344
7JAREKANNA3333
7JUREKKATARZYNA3333
9WIŚNIEWSKAAGATA3445
10SAMSONKATARZYNA2233
10MICICOVALENKA2233
10ROPEKEDYTA2233
13KUGLERELIZA2234
13WILCZYŃSKABOGNA2234
13ZANIEWSKAJULIA2234
16KALITAANNA2222
17PROKOPIUKMONIKA1133
18MICIUŁAAGNIESZKA1122
19DOLECIŃSKAKATARZYNA0023

Pełne wyniki na stronach kws.pza.org.pl


 

Opinie

+ DODAJ swoją opinię

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza…
 
 
 Aktualności
Kolejne VI.6 w Lubonicach »
Kurs Taternictwa Jaskiniowego »
Decathlon Bulderowa Sobota »
Nowość w Rutkach »
Jest moc!!! »
Przestępna Bulderowa Sobota IV »
3CityBoulderCup 2015 »
Kalymnos Climbing Trip 2015 »
Kurs Taternictwa Jaskiniowego »
Bulderowa Sobota — Maraton »
 Artykuły & Reportaże
Osp — słoweński raj »
Relacja z Bulderowej Soboty I »
Nowa ściana w Gdyni »
Neverending Story »
Zapraszamy na Mały Dreimost! »
Na początek strony Strona główna >> [ Wprowadzenie | Praktyczne informacje | Archiwum | Przewodniki | Galeria ]  
 

© murki.pl 2000–2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

poczta@murki.pl