murki.pl
  Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Forum | Zaloguj | Kontakt

Ranking Pucharu Trójmiasta we wspinaczce sportowej 2001/2002

Klasyfikacja ostateczna po pięciu edycjach (15 grudnia, 19 stycznia, 23 lutego, 23 marca i 19/20 kwietnia). Poniżej zdjęcia z ceremonii wręczenia nagród za zdobycie Pucharów Trójmiasta 2001/2002 w Porzeczu (20 kwietnia 2002).

Juniorzy

MiejsceImię i nazwiskoI edycjaII edycjaIII edycjaIV edycjaV edycja3 najlepsze wyniki
1Jakub Szumiło10010080065280
2Andrzej Szypowski0806510055245
3Paweł Gajewski8065558043225
4Marcin Franiak8051476547196
5Łukasz Łuczyński05551650171
6Krzysztof Kusz0006580145
7Włodzimierz Wencel510434340137
8Maciej Teleżyński04737470131
9Dawid Franiak4340344034123
10Vladimir Chochlov0010000100
Paweł Draga0000100100
12Oskar Bigus004303780
13Olaf Gałązka55000055
14Piotr Jędrzejewski51000051
Oleg Smirnov00005151
16Tomasz Wrzaszcz04300043

Kobiety

MiejsceImię i nazwiskoI edycjaII edycjaIII edycjaIV edycjaV edycja3 najlepsze wyniki
1Eliza Kugler10010010010055300
2Agnieszka Stańczak808080051240
3Anna Wieczyńska6565656540195
4Małgorzata Perz65550470167
5Anna Andruszkiewicz0065550120
6Magdalena Knop0051510102
Anna Szymoniak0515100102
8Aleksandra Taistra0000100100
9Marta Czepukojć00080080
Svetlana Douloub00008080
11Agnieszka Flakowicz00006565
12Emilia Gruszewska00004747
13Dorota Dubicka00043043
Ksenia Kolenteeva00004343
15Małgorzata Truszkowska00040040

Mężczyźni

MiejsceImię i nazwiskoI edycjaII edycjaIII edycjaIV edycjaV edycja3 najlepsze wyniki
1Piotr Szuca558010010051280
2Grzegorz Karolak65100655512230
3Rafał Zakrzewski800655120196
4Kamil Jaroszuk00436547155
Cezary Modrzejewski10000055155
6Sebastian Jóźwiak51550470153
7Michał Zrzelski0658000145
8Marcin Wieczorek43474300133
9Michał Struzik00438014137
10Olaf Lentas47260400113
11Marek Kakareko31512800110
12Aleksandr Kovalevsky0000100100
13Karol Małgorzewicz43034221899
Waldemar Mazurek374020221699
15Krzysztof Walasek163422402498
16Dominik Dybek006526091
17Krzysztof Gołębiowski22024402690
Zbigniew Radecki047004390
Jarosław Synakiewicz313116281090
20Jarosław Kapuściński3726022085
21Mikhail Kochetkov00008080
22Rafał Kwiatek24223124079
23Łukasz Piotrowski1022040072
24Mirosław Szumiło3100122871
25Michail Karmanovski00650065
Tomasz Oleksy00006565
27Paweł Telega16221616054
28Jan Pakuła220003153
29Jakub Grzegulski040010050
30Robert Milewski00043043
31Łukasz Kuszner002616042
32Marcin Woźniak00004040
33Jacek Kakareko516180039
34Marcin Piesta00003737
35Piotr Łopuchin00003434
36Maciej Zemfler161600032
37Piotr Nowicki03100031
38Paweł Kotarba016120028
39Maciej Kamiński10770024
40Ivan Bykov00002222
Arkadiusz Kamiński22000022
42Roman Bonia08120020
43Michał Zemfler10700017
44Maciej Mikołajczyk01600016
Paweł Rekść01600016
Dariusz Wyganowski00610016
47Krzysztof Kreja00120012
48Piotr Łupiński5500010
Paweł Paździor10000010
Jakub Szumiło00010010
Grzegorz Wlazłowski10000010
52Artur Ludwikowski008008
53Tomasz Polec000707
54Dominik Hrynkiewicz040004
55Adam Banaś300003
Maciej Baran300003
57Jakub Szczubiała100001

 
Na początek strony Strona główna >> [ Wprowadzenie | Praktyczne informacje | Archiwum | Przewodniki | Galeria ]  
 

© murki.pl 2000–2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

poczta@murki.pl