murki.pl
  Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Forum | Zaloguj | Kontakt

Ranking Pucharu Trójmiasta we wspinaczce sportowej 2002/2003

Klasyfikacja ostateczna po pięciu edycjach (16 listopada, 7 grudnia, 11 stycznia, 8–9 marca, i 12 kwietnia).

[Zobacz też Oficjalną stronę Pucharu Trójmiasta.]

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięKlub1 edycja2 edycja3 edycja4 edycja5 edycjaSuma3 wyniki
1Flakowicz AgnieszkaKS Granit AZS Wrocław100801006580425280
2Kugler ElizaUKS Rumia801008055100415280
3Дулуб Светлана ОС ДЮШОР Kaliningrad510658055251200
4Gruszewska EmiliaZanik Team Gdańsk4351554765261171
5Czajkowska MartaAZS Warszawa55654700167167
6Andruszkiewicz Annaniezrz.405551430189149
7Grotowska Majaniezrz.37474000124124
8Wieczyńska AnnaUKS Rumia04043400123123
9Dubicka DorotaKW Trójmiasto34373400105105
10Суворова Тоня ГДТДиМ Kaliningrad0001000100100
11Szymoniak Annaniezrz.04337008080
12Ropek EdytaMKS Tarnovia Tarnów6500006565
13Колентеева КсенияОС ДЮШОР Kaliningrad0005105151
14Jarek AnnaKS Korona Kraków4700004747
15Skalska KamilaUKS Rumia3100003131

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięKlub1 edycja2 edycja3 edycja4 edycja5 edycjaSuma3 wyniki
1Дулуб ЮрийОС ДЮШОР Kaliningrad00100100100300300
2Ковалевский АлександрОС ДЮШОР Kaliningrad100806510065410280
3Müller ŁukaszKW Katowice8065554080320225
4Szuca PiotrUKS Rumia3455802451244186
5Зубков ЕвгенийОС ДЮШОР Kaliningrad650313743176145
6Karolak GrzegorzZanik Team Gdańsk51474350146141
7Dybek DominikAZS Politechnika Gdańska034512455164140
8Zrzelski MichałAZS Politechnika Gdańska40100000140140
9Кочетков МихаилОС ДЮШОР Kaliningrad0510650116116
10Jaroszuk KamilZanik Team Gdańsk31434000114114
11Zakrzewski RafałZanik Team Gdańsk55400180113113
12Woźniak MarcinZanik Team Gdańsk244001447125111
13Woźniak RomualdBolków43283700108108
14Główka RomanAZS Warszawa47340008181
14Modrzejewski CezaryCW Gucio Toruń00473408181
16Paździor PawełAZS Politechnika Gdańska618266349078
17Wieczorek Marcinniezrz.222424007070
18Mazurek WaldemarKlasztor Koshaolin Koszalin262212006060
19Jaworski JakubKlasztor Koshaolin Koszalin01670376060
20Telega PawełAZS Politechnika Gdańska202016406056
21Гоголь МихаилГДТДиМ Kaliningrad0005505555
22Gołębiowski KrzysztofZanik Team Gdańsk51628905853
23Хохлов ВладимирОС ДЮШОР Kaliningrad0005105151
24Семенов СергейОС ДЮШОР Kaliningrad0004704747
25Быков ИванОС ДЮШОР Kaliningrad12003104343
25Mecherzyński AndrzejReni Sport Kraków0004304343
27Bashlakov DmitriОС ДЮШОР Kaliningrad0000404040
28Dybizbański IgorKS Granit AZS Wrocław3700003737
28Tomaszewski MarcinKW Szczecin, Lhotse0037003737
30Molendowski Jacekniezrz.0300313434
31Walasek Krzysztofniezrz.01020103131
32Жирное ИванГДТДиМ Kaliningrad0003103131
32Минькин АлександрОС ДЮШОР Kaliningrad7002403131
34Szumiło Mirosławniezrz.3620002929
35Grzegulski JakubAZS Politechnika Gdańska10810203028
36Małgorzewicz KarolZanik Team Gdańsk2800002828
36Radecki ZbigniewBoreal, Faders, Roca, Wspinalnia Gdańsk0280002828
38Смирнов ОлегОС ДЮШОР Kaliningrad0002602626
39Mazurewicz Marcinniezrz.1600702323
40Lewiński PiotrBlock Szczecin0022002222
41Baran Maciejniezrz.858002121
42Lentas Olafniezrz.2000002020
43Kugler Tomaszniezrz.0001801818
44Gajewski Pawełniezrz.0160001616
44Wojciechowski TomaszKS Korona Kraków1600001616
46Kotarba PawełAKW Gdańsk0051001515
47Hrynkiewicz DominikAZS Politechnika Gdańska383001414
48Polański ArturKW Trójmiasto0001401414
48Wacławczyk JacekKW Toruń0014001414
50Sarosiek Marcinniezrz.1000001010
51Hubert ŁukaszBlock Szczecin0090099
51Szypowski AndrzejKlasztor Koshaolin Koszalin0900099
53Białoń MarekKW Trójmiasto0360099
54Куленюк АртемОС ДЮШОР Kaliningrad0008088
55Wrzaszcz Tomaszniezrz.0520077
56Synakiewicz JarosławAKW Gdańsk3003066
57Duch Cyrylniezrz.0140055
58Elwirski ArturKW Trójmiasto4000044
59Wyganowski Dariuszniezrz.0010011

Juniorki

PozycjaNazwisko i imięKlub1 edycja2 edycja3 edycja4 edycja5 edycjaSuma3 wyniki
1Jurek KatarzynaPKG Warszawa100010080100380300
2Krawcewicz JoannaUKS Rumia8080553480329240
3Bielska Paulina niezrz.01006500165165
4Zaniewska JuliaCW Gucio Toruń0080470127127
5Wiśniewska AgataCW Gucio Toruń0001000100100
6Данилова ЖеняОС ДЮШОР Kaliningrad0006506565
6Wasielka PatrycjaUKS Rumia6500006565
8Силявина КатяГДТДиМ Kaliningrad0005505555
8Wasielka NataliaUKS Rumia5500005555
10Пинигите КристинаОС ДЮШОР Kaliningrad0005105151
10Mikołajczyk AdriannaUKS Rumia0051005151
12Wołowiec MagdalenaUKS Rumia0047004747
13Инжиевсжая АлинаОС ДЮШОР Kaliningrad0004304343
13Trojanowska KarolinaUKS Rumia0043004343
15Вихрова ВасилинаОС ДЮШОР Kaliningrad0004004040
16Василькова СветаГДТДиМ Kaliningrad0003703737
17Васильева ЛенаГДТДиМ Kaliningrad0003403434
17Лысова ВикаОС ДЮШОР Kaliningrad0003403434
19Арсентьева ДашаГДТДиМ Kaliningrad0002602626
20Киреева МашаОС ДЮШОР Kaliningrad0002402424
21Гилязова НастяГДТДиМ Kaliningrad0002202222

Juniorzy

PozycjaNazwisko i imięKlub1 edycja2 edycja3 edycja4 edycja5 edycjaSuma3 wyniki
1Szumiło JakubZanik Team Gdańsk651001004065370265
2Kusz Krzysztofniezrz.10065432651285216
3Draga PawełKW Gliwice80080470207207
4Franiak MarcinUKS Rumia5555655143269175
5Чекушин АлексейОС ДЮШОР Kaliningrad00010055155155
6Grajpel TomaszCW Gucio Toruń0055800135135
7Czechowicz KrzysztofCW Gucio Toruń00513747135135
8Przybylski TomaszUKS Rumia514337640177134
9Franiak DawidUKS Rumia47034037118118
10Hapka BartłomiejUKS Rumia403431234141108
11Быков ИванОС ДЮШОР Kaliningrad0000100100100
12Зубков ЕвгенийОС ДЮШОР Kaliningrad0800008080
12Смирнов ОлегОС ДЮШОР Kaliningrad0000808080
14Szkarłat JanUKS Rumia04028006868
15Нечаев АантолийОС ДЮШОР Kaliningrad0006506565
16Толок ДенисОС ДЮШОР Kaliningrad0005505555
17Teleżyński Maciejniezrz.0510005151
18Lipiński ŁukaszCW Gucio Toruń0047004747
18Wencel WłodzimierzUKS Rumia0470004747
20Dąbrowski ArturCW Gucio Toruń0040404444
21Krupa BartoszUKS Rumia4300004343
21Ямщиков РоманГДТДиМ Kaliningrad0004304343
23Wąsowski Piotrniezrz.0370003737
24Чупров ВячеславОС ДЮШОР Kaliningrad0003403434
25Бреев РоманКозпюк Klajpeda0003103131
25Рудак АлексейОС ДЮШОР Kaliningrad0003103131
25Stojaczyk Pawełniezrz.0000313131
25Wrzaszcz Piotrniezrz.0310003131
29Петров АлександрКозпюк Klajpeda0002602626
29Linda PiotrUKS Rumia0026002626
31Коробов ВалентинГДТДиМ Kaliningrad0002202222
32Смирнов ЮрийГДТДиМ Kaliningrad0002002020
33Шервянин АлексейГДТДиМ Kaliningrad0001801818
34Акимов АнтонГДТДиМ Kaliningrad0001601616
35Забабурин РоманОС ДЮШОР Kaliningrad0001401414
36Крышкин ВиталийГДТДиМ Kaliningrad0001201212
37Марусов МаксимГДТДиМ Kaliningrad0001001010
38Семенов КириллГДТДиМ Kaliningrad0009099
39Кичкайлов АлексейГДТДиМ Kaliningrad0008088
40Кичигин НикитаГДТДиМ Kaliningrad0007077
41Плехневич АлексейОС ДЮШОР Kaliningrad0006066
42Данишевский СашаГДТДиМ Kaliningrad0003033
43Азаев ВладимирОС ДЮШОР Kaliningrad0001011
43Азаев ВладимирОС ДЮШОР Kaliningrad0001011

 
Na początek strony Strona główna >> [ Wprowadzenie | Praktyczne informacje | Archiwum | Przewodniki | Galeria ]  
 

© murki.pl 2000–2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

poczta@murki.pl